Solárium

Pondělí - Pátek : termín dle dohody, kontaktujte nás!

Pokud Vám vyhovuje jiný termín, zavolejte nebo napište. Uděláme vše, abychom Vám vyšli vstříc!!

ULTRASUN

Tento nový model profesionálního turbosolária je ve své třídě naprosto bezkonkurenční. 
Na ovládacím panelu s digitálním časovým displayem lze regulovat intenzitu výkonného tělového ventilátoru, zapínání a vypínání obličejových výbojek. Solárium je velice jednoduché na údržbu a čištění. Nainstalovány jsou vysoce výkonné trubice SUNFIT se skvělým opalovacím účinkem. Zákazníci ocení rovnoměrnější opálení díky prodlouženým 190 cm trubicím ve spodním dílu, čímž tento model jednoznačně předčí konkurenci.
Další velice důležitou výhodou je šíře ložné plochy. Nejedná se o malé solárium určené pro domácí použití, ale model o třídu vyšší nejen výkonově, ale i rozměry.

 

 


Velice důležité je nabídnout zákazníkům ve studiu kvalitní solární kosmetiku.


Solární kosmetika je důležitá nejen pro urychlení opálení, ale také k zabránění vysychání pleti, zajištění potřebné výživy, ochrany a péče. Rychlejší a trvalejší opálení, atraktivní bronzový odstín a dokonalou péči během i po opalování. Všechny výrobky se velice dobře roztírají a rychle vstřebávají, vybrat lze z několika příjemných, atraktivních vůní. Konopná kosmetika je u zákazníků stále oblíbenější.Nabízíme široký sortiment solární kosmetiky, nejnižší možné prodejní ceny!!!